O nas

Antykwariat internetowy KAWKA

…jest cyfrowym portalem stacjonarnej księgarni o tej samej nazwie, znajdującej się w Gliwicach przy ul. Siemińskiego 11, oferującej książki nowe i używane, stare mapy, pocztówki, druki ulotne, płyty CD i LP. W naszej kawiarni oferujemy ponadto wyśmienitą kawę i coś na przekąskę. Księgarnia antykwaryczna KAWKA kontynuuje tradycje najstarszego antykwariatu w Gliwicach i jednego z najdłużej działających w regionie. Nasze doświadczenie, połączone z miłością do książek oraz obecność i zaufanie licznych klientów, sprawiły, że udało się nam stworzyć niebanalne miejsce, przyjazne zarówno dla wytrawnych, jak i początkujących bibliofili. Zachęcamy do odwiedzin naszej siedziby przy ul. Siemińskiego 11 w Gliwicach , gdzie mogą się Państwo zaznajomić z całością zasobu księgarni i antykwariatu.

DLA BIBLIOTEK

Zapraszamy do współpracy biblioteki. Oferujemy nowe i używane lektury szkolne, książki na zamówienie, trudno dostępne tytuły, książki na nagrody. Zapewniamy stały rabat i wysyłkę bez ponoszenia dodatkowych kosztów przez Zamawiającego. Szczegóły można uzyskać, kontaktując się telefonicznie (numer telefony) lub mailowo (mail).

SKUP KSIĄŻEK

Kupujemy pojedyncze książki, księgozbiory, stare pocztówki, zdjęcia,itp. Książki kupujemy za gotówkę bądź bierzemy w komis. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

32 231 15 00 e-mail: a.skrzypek1408@gmail.com

Szczegóły w zakładce „Kontakt”

Nie wyceniamy książek na odległość